Om Flex Bemanning 2018-06-01T11:03:50+00:00

Hvorfor Flex?

Flex Bemanning er innehar det viktigste kvalitetsstempel som finnes i bransjen, nemlig Revidert Arbeidsgiver. Dette betyr at alle våre rutiner, kontrakter og arbeidsmetoder er kvalitetssikret av en ekstern revisor og at NHO, som Norges største arbeidsgiverorganisasjon har godkjent oss. I tillegg er vi selvfølgelig medlem av StartBANK og godkjent av Arbeidstilsynet.

Vi er også sertifisert for bruk av personlighetsverktøy for rekruttering og organisasjonsutvikling.

Se gjerne våre ledige stillinger på denne siden, eller ta kontakt med oss for en uformell samtale rundt hvilke muligheter du kan ha gjennom oss!

Ledige Stillinger

Flex Bemanning

Flex Bemanning er et autorisert rekrutterings- og bemanningsbyrå med ansatte som representerer lang og solid erfaring med rekruttering og bemanning ( fra konsulenthus til byråer) Vi har levert,- og leverer personell til en rekke bransjer som bygg og anlegg, mekanisk, kontor/administrasjon, lager/logistikk, elektro, salg og kundeservice.

Våre ansatte er ansvarlig for hele «verdikjeden», alt fra søk etter rett person i de riktige kanaler, til utplassering og oppfølging av valgt kandidat på oppdrag.
Det betyr at du som kunde eller kandidat,- har ett kontaktpunkt hos oss, noe som gir de tette og nære relasjonene vi mener er nødvendige for et fruktbart samarbeidsforhold.

VÅRE RÅDGIVERE

AVDELING OSLO

AVDELING FOSEN

Bernt Færestrand
Bernt Færestrand Daglig leder | Oslo
Telefon: 977 95 700
bernt@flexbemanning.no
 Jan Ole Ormseth
Jan Ole Ormseth Partner/Deleier | Oslo
Telefon: 936 28 370
jan@flexbemanning.no
Alexander Dybvad
Alexander Dybvad Account Manager | Oslo
Telefon: 981 32 813
alexander@flexbemanning.no
Jacob Lindholm
Jacob LindholmPersonalkonsulent | Oslo
Telefon: 467 47 411
jacob@flexbemanning.no
Jon Vidar Wårum
Jon Vidar Wårum Daglig leder | Fosen
Telefon: 488 48 940
jon.vidar@flexbemanning.no
Vigdis Schei Wårum
Vigdis Schei WårumPersonalkonsulent | Fosen
Telefon: 46504438
vigdis@flexbemanning.no
Aina Dolmseth Larsen
Aina Dolmseth LarsenPersonalkonsulent | Fosen
Telefon: 911 34 169
aina@flexbemanning.no